Київ: 0-800-753-553

Миколаїв: 063-447-74-45

Київ  Миколаїв

МОВА: RU | UA

Про центр «JOY LAND»

Читати про центр «Joy Land»

Дитячий розважальний центр JOY LAND - з турботою про ваших дітей!

JOY LAND – дитячий розважальний комплекс для відпочинку усією родиною. JOY LAND – перша в Україні мережа батутних парків святкування дитячих днів народження. Ми перші запропонували дітям та дорослим відпочинок на батутній арені. Ми – лідери за кількістю влаштованих дитячих свят. Наш батутний парк в Києві пропонує відпочинок для усієї родини: для діточок маємо різноманітні атракціони та розваги, захоплюючі іигри та веселу анімацію. А поки дітлахи граються, батьки можуть спокійно відпочити в JOY-кафе (маємо чудову кухню та власну кондитерську).

В JOY LAND на Вас чекає велика батутна арена, лабіринт з гірками, окрема ігрова зона для найменших, тарзанка тощо.

Ми влаштовуємо тематичні дні народження, випускні, квести, дискотеки та концерти.

Якщо Ви не знаєте, як урізноманітніти дозвілля дитини – приходьте в дитячий розважальний центр JOY LAND! Подаруйте дитині свято!

ПРО НАС

Країна дитячих свят JOY LAND – це сила-силенна активностей для Вашої дитини, серед яких кожен відвідувач знайде для себе оптимальну розвагу:

БАТУТНА АРЕНА

Стрибки на батуті розвивають координацію, спритність, швидкість реакції, розвивають фізичні здібності. На території батутної арени нашого розважального комплексу завжди присутні досвідчені інструктори, які пильнують безпеку дітей. За Вашим бажанням, Ви можете замовити майстер-клас зі стрибків на батутах, наші інструктори навчать Вас виконанню трюків. Дитяча батутна арена – це море позитивних емоцій і незабутні враження.

НАДУВНІ ГІРКИ

Надувні гірки привертають увагу всіх відвідувачів дитячого центру і дарують сплеск радості. Гірки надійно захищені з боків захисними елементами і дуже місткі, завдяки чому пересування малечі всередині конструкції повністю захищене.

КАРУСЕЛІ

Веселі каруселі розважального центру захоплять відвідувачів у чарівну круговерть. Каруселі дитячого комплексу безпечні і адаптовані для дітей різних вікових категорій.

ЛАБІРИНТ

Трирівнений лабіринт розважального комплексу JOY LAND створений спеціально для дітей, які обожнюють веселі пригоди і головоломки. Проходження лабіринту в дитячому розважальному центрі сприяє розвитку логічного мислення, цілеспрямованості, наполегливості та вмінню доводити розпочату справу до кінця.

ПОРОЛОНОВА ЯМА

Стрибки в поролонову яму – це ні з чим незрівнянні відчуття вільного падіння. Басейн з поролоновими фігурами дитячого батутного центру забезпечує м'яке і безпечне приземлення.

ТАРЗАНКА

Політ на тарзанці в батутному розважальному центрі JOY LAND радісно сприймуть діти шкільного віку: зустрічні потоки повітря, відчуття швидкості і відсутність гравітаційного тяжіння зачарують кожного відвідувача.

У нашому розважальному центрі на Ваших діточок чекає безліч інших веселих атракціонів, які допоможуть зробити відпочинок незабутнім і чудово урізноманітнять дозвілля дитини. Дитячий розважальний комплекс JOY LAND – це органічне дитяче середовище, центр, в якому кожна дитина відчує комфорт, любов і турботу.

День народження в розважальному центрі JOY LAND

Не знаєте, як весело і з користю для дитини відсвяткувати день народження або інше свято? У дитячому розважальному комплексі JOY LAND працюють справжні професіонали з організації дитячих свят, і є всі умови для того, щоб зробити Вашу подію яскравою та незабутньою.

ДИТЯЧЕ СВЯТО

Оберіть одну з безлічі тематичних кімнат батутного розважального центру, оформлених за мотивами улюблених дитячих мультфільмів. Барвистий інтер'єр кімнати, кожна деталь в якому продумана до найменших дрібниць, дозволять всім запрошеним відчути себе казковими персонажами. Співробітники батутного розважального центру допоможуть Вам визначитися з вибором приміщення для святкування в комплексі, виходячи з кількості гостей, віку дітей, побажань іменинника.

Оберіть аніматора. Ви також можете замовити в нашому розважальному центрі анімаційну програму. Аніматор комплексу перетворить свято на захоплюючу сюжетну гру з безліччю пригод, завдань, загадок, проходження яких подарує дітям невимовний захват.

Фотограф дитячого розважального комплексу зможе сфотографувати найцікавіші моменти свята в нашому центрі. Живі та непідробні дитячі емоції Вашого сина чи доньки, зафіксовані на фото, стануть найсильнішим підтвердженням того, що свято в нашому комплексі пройшло на славу.

Кухарі JOY-кафе дитячого центру приготують для Вас дуже смачні і корисні страви європейської, української, італійської та японської кухні. Важливо зауважити, що організувати святковий банкет в дитячому розважальному центрі JOY LAND по кишені будь-якому гостю комплексу, а якість продуктів ми суворо контролюємо.

У розважальному центрі JOY LAND є власна кондитерська, де Ви можете замовити святковий торт і десерти. Досвідчені кондитери дитячого комплексу втілять будь-яку Вашу забаганку до життя!

Двері дитячого розважального комплексу відкриті для Вас сім днів на тиждень. Для замовлення свята в батутному розважальному центрі зателефонуйте нам або зв'яжіться за допомогою форми на сайті.

Діти швидко зростають, тож наповнюйте дитячі роки щасливими моментами та любов'ю з розважальним центром JOY LAND!

 

Please publish modules in offcanvas position.