Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Дитячий ігровий центр JOY LAND в Києві: ми знаємо, як зайняти ваших дітей

ргумент батьків, які більше не в силах стримувати натиск нестримної дитячої енергії. На території ігрового центру Києва зосереджено то, від чого фанатіють діти різного віку: конструкції і атракціони для рухової активності, розваги на розвиток мислення і логіки в дитячій кімнаті. Тому нескладно зрозуміти невимовний захват, який демонструє улюблене чадо, переступаючи поріг розважальної кімнати для дітей. Не знаєте, чим зайняти вашого малюка? Неможливо направити його енергетичний заряд в правильне русло? Відвідайте дитячий парк розваг в Києві JOY LAND - ми забезпечимо якісне дозвілля для вашого чада.

Дитячі розваги в Києві

Всі хлопці різні, відповідно, їх інтереси і захоплення можуть сильно різнитися. Однак є щось спільне, що об'єднує кожного малюка і підлітка, - це тяга до вивчення нового і незвіданого. Можливості ігрової кімнати JOY LAND в Києві охоплюють абсолютно всі аспекти гармонійного розвитку дитини і забезпечують оптимальне середовище для його пізнавальної діяльності. У нас ви знайдете:

  • Батутнуу арену для малюків віком до 6 років в Києві. Стрибки - відмінний засіб для зміцнення м'язового корсету, хребта, поліпшення роботи вестибулярного апарату. Стрибаючи на батутах в Києві, хлопці не тільки отримують заряд позитивних емоцій, а й покращують стан здоров'я;
  • Поролонову яму. Цей атракціон не так давно став невід'ємним атрибутом ігрової кімнати в Києві, проте вже здобув велику популярність серед крихіток. Оббита захисним матеріалом ємність з великими м'якими кубиками зацікавить ваше чадо: тут можна «плавати», повзати, «пірнати», стрибати, а з барвистих кубиків - побудувати казкову вежу в кімнаті;
  • Всілякі іграшки від світових виробників, що стали затребуваними по всьому світу. Підбираючи інвентар в ігрову кімнату дитячого парку розваг, ми перш за все дбаємо про їхню безпеку і відповідно до вікових особливостей.

Дизайн ігрової кімнати в Києві розроблявся таким чином, щоб стимулювати пізнавальну діяльність дітей, їх уяву і фантазію. Розваги для дітей в парку Києва JOY LAND порадують кожну дитину і залучать до цікавий ігровий процес, забезпечивши батькам годинник спокою і розслаблення.

Чому саме дитячий парк розваг JOY LAND

Ми спеціалізуємося на активному і якісному сімейному проведенні часу в Києві. У нашому розважальному комплексі можна незабутньо відпочити всією сім'єю, адже мережа розважальних центрів JOY LAND гарантує:

  • Різноманітне і насичене дозвілля в Києві. В арсеналі комплексу - величезна батутна арена, тарзанка для найсміливіших, принадна поролоновий яма, безпечні гірки, у нас ви можете пограти в аерохокей і Спейсбол, цікавий настільний теніс, сухий басейн з кульками, триповерховий лабіринт, гармати, каруселі і т.д .;
  • Забезпечення комфорту і безпеки для відвідувачів ігрової кімнати Києва.
  • Найяскравіші емоції від перебування в комплексі. Тут ви можете відзначити дитяче свято, замовивши урочистий банкет і оригінальну анімаційну програму. Іменинник не залишиться без подарунків від JOY LAND і з трепетом згадуватиме День народження, проведений у нас.

Похід в дитячу ігрову кімнату JOY LAND - краще заохочення для вашого чада!

Галерея JOY LAND

БІЛЬШЕ ФОТО

 

Контакти

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
У номері є помилка або поле не заповнено.
Будь ласка, вкажіть Ваш сайт.
ХОЧУ СВЯТО!

JOY LAND м. Київ, вул. Закревського, 61/2 3й етаж
Телефон: 0-800-753-553
Години роботи: Пн - Чт с 12:00 до 21:00, Пт с 11:00 до 21:00, Сб-Нд: с 10:00 до 21:00. 
У святкові дні та канікули графік роботи розважального центру може змінюватися.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.