Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Пограти в аерохокей в Києві - в розважальному центрі JOY LAND

Пограти в аерохокей в Києві - відмінна ідея для проведення часу з дітьми віком від 5 років. Якщо Ви і ваша дитина обожнюєте життя у всіх її проявах, постійно перебуваєте в русі, вільні у прояві емоцій і готові до підкорення нових висот, то краще заняття в Києві і не придумаєш. Багато жителів столиці давно оцінили цей атракціон і навіть замислюються над тим, щоб придбати аерохокей для домашнього використання. Правда, суттєвою перешкодою для реалізації такого рішення є чималі габарити установки, вартість обладнання, а також недосвідченість більшості бажаючих в питанні правильного підбору гри. Набагато надійніше і практичніше здійснювати «набіги» в спеціалізовані розважальні центри Києва, щоб пограти в аерохокей коли побажаєш. Центр дитячого відпочинку JOY LAND готовий надати Вам таку можливість.

Аерохокей в Києві - захоплююче, інтерактивно, корисно!

Всі, кому хоча б раз випало пограти в аерохокей в Києві, залишаються під сильним враженням від розваги. Спритна, інтерактивна забава захопить Вас з перших миттєвостей і занурить в світ азарту, змагального духу і позитивних емоцій. Причини відкрити для себе новий вид активного проведення часу в Києві:

  • Пограти в аерохокей з дітьми в Києві час від часу вкрай корисно: це ефективний інструмент виховного процесу та зміцнення єдиного командного духу в сім'ї. Незалежно від того, чи грає ваша дитина або ж хворіє за одного з учасників баталій, неймовірний приплив енергії і найяскравіші враження йому забезпечені.
  • Періодичні тренування в настільний хокей в Києві дозволяють розвинути швидкість реакції, уважність, навчитися координувати розумові процеси і рухи тіла.
  • Вражаючий музичний та звуковий супровід, а також наявність електронного табло змусить вас повірити в те, що ви учасник цього хокейного змагання на льодовій арені.

Можливості для відпочинку в JOY LAND

У нас Ви можете не тільки пограти хокей: діти різного віку знайдуть дозвілля в розважальному парку Києва JOY LAND цікавим і насиченим, а наші співробітники допоможуть організувати дитячий день народження в Київ . До ваших послуг:

  • Тарзанка;
  • Батути в Києві;
  • Басейн з кульками;
  • Спейсбол;
  • Настільний теніс;
  • Надувні горки;
  • Каруселі та багато іншого.

Пориньте в світ безтурботного дитинства з JOY LAND!

Галерея JOY LAND

[/column] [/row]

БІЛЬШЕ ФОТО

 

Контакти

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
У номері є помилка або поле не заповнено.
Будь ласка, вкажіть Ваш сайт.
ХОЧУ СВЯТО!

JOY LAND м. Київ, вул. Закревського, 61/2 3й етаж
Телефон: 0-800-753-553
Години роботи: Пн - Чт с 12:00 до 21:00, Пт с 11:00 до 21:00, Сб-Нд: с 10:00 до 21:00. 
У святкові дні та канікули графік роботи розважального центру може змінюватися.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.